Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dijital dönüşüm tüm ülkelerin ve kurumların temel hedefidir ve manuel süreçler süratle dijitalleşmektedir. Bu düzeyde artan veriyi ve altyapısını yönetebilmek, gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini sağlamak için de elbette bir takım standart ve düzenlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde kamu kurumlarının ve özel şirketlerin uymak zorunda olduğu standartlardan biri DDO Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi’dir. ADJUSTER, kurum ve şirketlerin bu rehbere uyumunu denetlemek amacıyla ortaya çıkmıştır. Manuel olarak Excel formlarında yapılan işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır.

ADJUSTER, 4Dimension Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde KOSGEB desteği almış bir projedir. DDO Rehber yanı sıra KVKK, ISO 20000, ISO27001, ITIL4 ve COBIT standartlarını modül olarak eklemeyi hedeflemektedir ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

4Dimension olarak dijital dönüşüm ve bilişim mevzuatları alanlarında verdiğimiz diğer hizmetler için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

WhatsApp Destek
Merhaba👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?